Rudly

http://www.b2bpartner.cz/transport-a-manipulace/rudly/ Jistě všichni dobře znáte malého, ale šikovného pomocníka při přemísťování předmětů. Ano, dobře tipujete, že se jedná o mini vozík, který uveze náklad pouze na dvou poměrně malých kolečkách a řídítkách a malé nakládací ploše. Přesunout břemeno pomoci rudly je hračka.
Rudly se mohou navzájem lišit. A to jak materiálním vyhotovením, od toho se odvíjí maximální hmotnost nákladu, tak typem koleček. Kolečka mohou být bezdušová – plná, či s duší, takže se musí hustit. Další možností je uzpůsobení koleček na přemísťování předmětu po schodech, v tom případě je kolečko nahrazeno trojkolečkem, které se skvěle posunuje schod po schodu.

Poradí si s jakýmkoliv nákladem

Na tento typ vozíku lze naložit velmi různorodý náklad. Pomocí rudly můžeme přemístit drobné věci i objemnější balíky. V případě drobností je vhodné opěrnou část něčím vypodložit, aby dotyčný předmět „nepropadl“. V případě malého i většího břemene je na zvážení, zda předmět ještě dodatečně nezajistíme např. upínacím pásem.

Tags: Štítky: